Rada społeczna

Organem doradczym Dyrektora jest Rada Społeczna.
 
Radę Społeczną powołuje Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego
 

Aktualny skład Rady Społecznej

1. Aneta Jędrzejewska  - Przewodniczący   Rady

2. Kamil Robert Kołata  - członek Rady

3. Domicela Kopaczewska – członek Rady

4. Łukasz Nowak  - członek Rady

5. Rafał Sobolewski – członek Rady

6. Jan Wadoń – członek Rady

Zmiana Rady Społecznej - Uchwała Nr VIII /154/19 Sejmiku Województwa  Kujawsko-Pomorskiego z dnia 24 czerwca 2019r.

Dodał :

Administrator

Data dodania :

3 grudnia 2013 r. 13:05

Licznik odsłon :

1295

Liczba zmian :

4

Data modyfikacji

Typ zmiany

Osoba zmieniająca

3 grudnia 2013 r. 13:05

Dodanie

Administrator

12 lipca 2015 r. 19:54

Edycja

Maria Potęgowska

4 sierpnia 2017 r. 14:44

Edycja

Magdalena Sztubecka

7 sierpnia 2019 r. 10:02

Edycja

Magdalena Sztubecka